Pomoč pri prijavi v MS Teams

Interesne dejavnosti
Tekmovanja
Šolski sklad

Tudi v tem letu bomo nadaljevali z izdajanjem šolskega glasila Šolarček, ki ga prejme vsaka družina, katere učenci ali otroci obiskujejo OŠ Voličina oziroma oddelek v vrtcu, vsi sponzorji šole, upokojeni delavci, Zavod za šolstvo OE Maribor in Občina Lenart. Ker je k šoli priključenih pet oddelkov vrtca, bodo k sodelovanju v sklad povabljeni tudi starši, ki imajo otroke v vrtcu. Sredstva, ki se bodo zbrala s strani staršev v vrtcu, se bodo uporabila za nakup pripomočkov v vrtcu.

Donatorska sredstva bomo zaračunali v 1 (novembra 2020), 2 (oktober 2020 in februar 2021) ali 10 obrokih (vsak mesec).

Šolski sklad ima upravni odbor, ki bdi nad namensko porabo sredstev. Sestavljajo ga:

trije predstavniki šole in
štirje predstavniki staršev.