Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Informacije o šolski knjižnici in z njo povezanih aktivnostih.

Knjižnične novice
Šolska knjižnica
Bralna značka
Učbeniški sklad
Adobe Acrobat dokument Domače branje (seznam)
Adobe Acrobat dokument Cankarjevo tekmovanje

Seznam šolskih potrebščin v šolskem letu 2021/2022.

Šolske potrebščine
COBISS+
Knjižnične novice

šolsko leto:

petek, 17. 09. 2021, 13:46
objavila Mateja Karneža

17. september - uraden začetek Bralne značke

Dragi bralci!

17. septembra Bralna značka tradicionalno začenja bralno leto in tako počasti dan zlatih knjig, dan rojstva in smrti Franceta Bevka. Prvi dnevi septembra so nas razvajali s soncem in toplim vremenom, ki ste ga lahko preživeli na prostem in v naravi. Prihajajo pa hladnejši in deževni dnevi, ki so kot nalašč za branje knjig nekje udobno v naslonjaču ali postelji. Učenci od 1. do 5. razreda se boste o prebranih knjigah pogovarjali z vašimi razredničarkami, učenci od 6. do 9. razreda pa boste svoja razmišljanja o knjigah oddali v spletno učilnico šolske knjižnice. Če še nimate knjige za branje, se oglasite v šolski knjižnici in z veseljem vam bom pomagala pri izbiri.

Bralni pozdrav

knjižničarka Mateja
sreda, 15. 09. 2021, 9:52
objavila Mateja Karneža

7. razred
1. dogodek Nacionalnega meseca skupnega branja

Tudi letos smo se odločili in se na šoli pridružili Nacionalnemu mesecu skupnega branja. V 7. a razredu smo pri pouku slovenščine izvedli metodo dolgega branja z Levstikovo pripovedko Martin Krpan. Nekaj utrinkov si lahko ogledate na spodnji povezavi.

1. dogodek Nacionalnega meseca skupnega branja