Vrtec

Vrtec Voličina in vrtec Selce.

Vrtčevske novice
Adobe Acrobat dokument LDN vrtca 2020/2021
Adobe Acrobat dokument Vloga za vpis otroka v vrtec
Vrtčevske novice

skupina: šolsko leto:

petek, 16. 10. 2020, 14:09
objavila Jelka Lešnik

Jesen

V mesecu oktobru nadaljujemo z zanimivimi in zabavnimi dejavnostmi – prepevamo, plešemo, rišemo, izrezujemo, lepimo, se igramo. Veliko časa preživimo v gozdu, kjer nabiramo kostanje, želod in žir. Deževne dni izkoristimo za sprehod po dežju in čofotanju po lužah.

V gozduPlesOdšli smo v kino.Kuhani kostanji so zelo slastni.Moj ježek bo najlepši...Pod dežniki...Čofotanje po lužah...
četrtek, 24. 09. 2020, 8:39
objavila Klavdija Žabčič

Snežinke
Zvezdice
Lunice
Sončki
Atletska zveza Slovenije: “Množični tek otrok – Začni mlad, tekmuj pošteno”

V sredo, 23. 9. 2020, smo se udeležili vseslovenske akcije Atletske zveze Slovenije: “Množični tek otrok – Začni mlad, tekmuj pošteno”. Otroci vseh oddelkov so tekli, se zabavali in spodbujali med sabo. Za udeležbo v akciji so vsi tekači prejeli priznanje. Čestitamo!

LuniceLuniceMavriceMavriceSončkiZvezdiceZvezdiceSončkiLunice
četrtek, 10. 09. 2020, 14:09
objavila Jelka Lešnik

Živ žav okrog nas