Pomoč pri prijavi v Microsoft TeamsOblak 365Spletne učilnice Moodle

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Vrtec

Vrtec Voličina in vrtec Selce.

Vrtčevske novice

8. razred
9. razred
Šport
Europarkov in Hervisov sejem zimske športne opreme

V petek, 26. 11. 2021, in v soboto, 27. 11. 2021, bo v rdeči medetaži v garažni hiši od 9ih do 21ih Europarkov in Hervisov sejem zimske opreme.

sreda, 20. 10. 2021, 13:07

Buče

Otroci skupine Mavrice pridno pospravljamo jesenske pridelke, tako doma kot v vrtcu. V vrtcu smo uspeli pridelati buče, katere krasijo naš vrtec, iz njih bomo vzeli semena, jih izrezovali in se z njimi igrali.

Microsoft Word dokument BUČA
torek, 19. 10. 2021, 9:10

Babica jesen

Med otroke je prišla babica jesen, ki nas spremlja ob različnih dejavnostih: pripoveduje pravljice, sprejema goste, z nami pospravlja jesenske pridelke, nabira kostanje in se z nami igra.

ponedeljek, 11. 10. 2021, 13:12
objavila Estera Pivec

Sončki
Teden otroka

Teden otroka je potekal od 4. do 8. oktobra. Osrednja tema letošnjega Tedna otroka je bila: "Razigran uživaj dan". V sklopu tega tedna so nas obiskali nekateri posebni gostje. Gospod policist nam je povedal kako varno hodimo po cesti in kje se otroci smejo voziti v avtomobilu. Pogovorili smo se o njegovem delu in si ogledali policijski avtomobil. Obiskali so nas tudi gasilci, ki so nam pokazali pripomočke, ki jih uporabljajo pri svojem delu. Ogledali smo si tudi različne gasilske uniforme in gasilski avto. Ob koncu tedna pa smo si ogledali še lutkovno predstavo Muca Copatarica. Otrokom je lutkovna predstava bila zelo zanimiva, saj so si prvič ogledali senčne lutke.

torek, 21. 09. 2021, 6:47

Skupina Mavrice

V skupini Mavrice se veselo druži 21 otrok, 8 deklic in 13 dečkov, starosti od 3 do 6 let. Kljub različnim starostim se imajo otroci radi in uživajo v prijateljskih odnosih. Iz vrtca Selce vam pošiljajo lepe pozdrave: Bine, Filip, Dominik, Gal, Leo, Lucija, Sanja, Alex, Maša, Leyla, Tine, Jernej, Jan, Santino Alejandro, Lara, Katarina, Teja, Rian, Mia, Jakob, Patrik, Simona in Jelka.