Pomoč pri prijavi v Microsoft TeamsOblak 365Arnes Učilnice

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Vrtec

Vrtčevske novice
Adobe Acrobat dokument LDN vrtca 2022/2023
Adobe Acrobat dokument Vloga za vpis otroka v vrtec
Projekt ELaDiNa
Prosta mesta - vrtec Voličina
Prosta mesta - vrtec Selce
Vrtčevske novice

šolsko leto: skupina: objavil-a:

13. 12. 2022, 12:56
Karmen Markuš
Odpoved Škratovanja

Škratovanje, ki je bilo predvideno jutri 14.12., zaradi bolezni odpade.

6. 12. 2022, 11:57
Karmen Markuš
Vabilo na Škratovanje

Ponovno je tu čarobni čas, decemberskih dni. Da Vam jih polepšamo tudi mi, Vas vrtec Voličina vabi na Škratovanje, ki bo potekalo 14.12. 2022. ob 17.00. uri v Kulturnem domu Voličina. Vabilo v priponki.

Adobe Acrobat dokument Škratovanje

21. 10. 2022, 12:56
Tanja Krajnc

1 od 8
Gozdna igralnica vrtca Voličina

Pravijo, da za srečo in veselje ni potrebno veliko.

Otrokom iz skupine Utrinki z vzgojiteljicama se je te dni ureničila velika želja, kajti v bližini vrtca, je ob robu gozda, zaživela prva gozdna igralnica vrtca Voličina. In prav ta igralnica, sredi čudovitih dreves in neokrnjene narave, nas osrečuje in razveseljuje.  Večkrat v tednu jo obiščemo in čisto vsakič jo s čim dopolnimo ali preuredimo. Seveda gre največja zahvala družini Bezjak iz Zgornje Voličine, ki nam je dovolila, da  si lahko prav v njihovem gozdu urejamo gozdno igralnico.

Na fotografijah lahko vidite, da otroci tam veliko raziskujejo in zares uživajo.

Utrinki

14. 10. 2022, 13:34
Klavdija Žabčič

1 od 10
"Skupaj se imamo res dobro" v našen vrtcu

Letošnji Teden otroka je zaznamoval moto: "SKUPAJ SE IMAMO DOBRO!" Potekal je od ponedeljka, 3. 10. do petka 7. 10. 2022.

Današnji čas še kako dobro odraža to, da otroci najbolj hrepenijo po prijateljstvu in po tem, da se imajo dobro s sovrstniki, ki jim zaupajo, zato se osredotočamo na pomen povezanosti, druženja, prijateljstev, pogovarjanja v živo, skupnih dogodivščin, sproščenosti in zabave. Navdih za temo v letošnjem letu najdemo v naslovu pesmi "Skp se mava dobr" avtorja NIPKE-ja, ki je pri otrocih zelo priljubljen in je ambasador Tedna otroka.

12. 10. 2022, 7:08
Jelka Lešnik

1 od 31
Skupaj se imamo dobro

Je bil moto letošnjega Tedna otroka. V sklopu teh dejavnosti nas je obiskala knjižničarka Aleksandra, z njo je prišla tudi Muca Copatarica. Dopoldan sta nam polepšali lutkarici Simona in Mihaela, kateri sta spremljali muca in kuža. V petek smo se odpravili v Gasilski dom Selce, kjer sta nas z gasilskim pozdravom prijazno sprejela gasilca Gregor in Aljaž. Otrokom sta na njim prilagojen način predstavila delo gasilcev, pika na i je bila pena in vodni curek. Zadnji zunanji sodelavec, ki nas je obiskal je bil policist Boštjan Kaloh, ki nam je predstavil njegovo prijazno delo, razkazal avto in nas spremljal na sprehodu. Hvala vsem omenjenim, da smo se skupaj imeli dobro.

Mavrice

10. 10. 2022, 7:22
Jelka Lešnik

1 od 30
Uvajalni mesec poln veselih dejavnosti

Mesec september je za nami, boža nas že jesenski veter. Vreme je bilo odlično za naša raziskovanja, potepanja po gozdu in igre na igriščih. Ker dajemo velik poudarek zdravemu načinu življenja preživimo veliko časa na zraku, tudi dežne kaplje nas ne motijo. Lep jesenski pozdrav iz vrtca Selce.

Mavrice