Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2022/2023  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja

Jure Sirk za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Janja Pihler)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)
Maks Šešerko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentor Dejan Kramberger)

Srebrna priznanja iz znanja

Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju Matemček (8-9) (mentorica Petra Šuman)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Janja Pihler)
Lana Toplak za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Katja Majhenič)

Drugi izjemni dosežki

Ava Čuček je bila na poskusnem preverjanju NPZ v 3. razredu pri slovenščini 100 % uspešna, osvojila je vse možne točke (mentorica Regina Dobaja)
Ajda Vogrin je bila na poskusnem preverjanju NPZ v 3. razredu pri slovenščini 100 % uspešna, osvojila je vse možne točke (mentorica Regina Dobaja)

Izjemni dosežki na športnem področju

Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v latinsko-ameriških plesih je s plesalko Mijo Marušič osvojila 3. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v standardnih plesih je s plesalko Mijo Marušič osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v latinsko-ameriških plesih je s plesalko Julijo Horvat osvojila 3. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v solo plesu je osvojila 13. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v standardnih plesih je s plesalko Julijo Horvat osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju

Tiana Čeh je sodelovala na regijskem natečaju na temo Naravne in druge nesreče - Pomoč potrebujejo vsi, ki ga razpisuje URZSR Maribor. Njen likovni izdelek je bil izbran za razstavo na državnem nivoju. (mentorica Silva Potočnik)
Anamari Firbas je na natečaju najboljših izdelkov v projektu Mednarodni dan strpnosti - dan za strpnost in prijateljstvo osvojila 3. mesto (mentorica Simona Čuček)
Liza Stergar je sodelovala na regijskem natečaju na temo Naravne in druge nesreče - Pomoč potrebujejo vsi, ki ga razpisuje URZSR Maribor. Njen likovni izdelek je bil izbran za razstavo na državnem nivoju. (mentor Brane Lazič)
Tia Toplak je sodelovala na regijskem natečaju na temo Naravne in druge nesreče - Pomoč potrebujejo vsi, ki ga razpisuje URZSR Maribor. Njen likovni izdelek je bil izbran za razstavo na državnem nivoju. (mentor Brane Lazič)

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike

Neja Ditner za uspeh na 24. državnem tekmovanju društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Zdrav dih za navdih je skupaj z Nežo Kuhar in Vito Munda z raziskovalno nalogo Alergije osvojile najvišje priznanje Zlato trstiko (mentorica Janja Pihler)
Neža Kuhar za uspeh na 24. državnem tekmovanju društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Zdrav dih za navdih je skupaj z Nejo Ditner in Vito Munda z raziskovalno nalogo Alergije osvojile najvišje priznanje Zlato trstiko (mentorica Janja Pihler)
Ambrož Kurnik za uspeh na državnem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji les (mentorica Janja Pihler)
Rene Marin za uspeh na državnem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji les (mentorica Janja Pihler)
Vita Munda za uspeh na 24. državnem tekmovanju društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Zdrav dih za navdih je skupaj z Nejo Ditner in Nežo Kuhar z raziskovalno nalogo Alergije osvojile najvišje priznanje Zlato trstiko (mentorica Janja Pihler)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji

Julija Horvat je s člansko ekipo KMN Slovenske gorice osvojila 2. mesto v državnem prvenstvu v futsalu za ženske
Tai Kmetič je na 52. tekmovanju mladih glasbenikov Slovenije v disciplini tolkala v kategoriji 1c osvojil zlato plaketo
Mija Marušič pleše pri plesni šoli Tovarna plesa in je s skupino Moderni člani na mednarodnem tekmovanju Dance challenge v Samoboru, Dance cup v Križevcih, Libero dance festu v Dobrovi in Rolly open v Mariboru osvojila 1. mesto ter na World Dance Masters - DanceStar v Poreču 2. mesto
Luka Simonič je na mednarodnem plesnem tekmovanju Rolly open v mariborski Dvorani Tabor v kategoriji duet Urban (hip-hop) osvojil zlato medaljo
Jaša Vrčko je zmagal na mednarodnem tekmovanju v wakeanju na Krku, ki je štelo kot hrvaško državno prvenstvo

© 2004-2024 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | 19. 3. 2024, 8:56 |