Oblak 365Arnes Učilnice

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Naši uspehi

Šolsko leto 2022/2023
Šolsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2022/2023  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Jure Sirk za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Janja Pihler)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)
Maks Šešerko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentor Dejan Kramberger)

Srebrna priznanja iz znanja


Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju Matemček (8-9) (mentorica Petra Šuman)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Janja Pihler)
Lana Toplak za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Katja Majhenič)

Drugi izjemni dosežki


Ava Čuček je bila na poskusnem preverjanju NPZ v 3. razredu pri slovenščini 100 % uspešna, osvojila je vse možne točke (mentorica Regina Dobaja)
Ajda Vogrin je bila na poskusnem preverjanju NPZ v 3. razredu pri slovenščini 100 % uspešna, osvojila je vse možne točke (mentorica Regina Dobaja)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Tjaž Hadžiselimović
Julija Horvat
Mija Marušič
Neja Ornik
Jure Sirk
Alen Sužnik
Maks Šešerko
Neža Štruc
Lana Toplak
Laura Vugrinec

Izjemni dosežki na športnem področju


Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v latinsko-ameriških plesih je s plesalko Mijo Marušič osvojila 3. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v standardnih plesih je s plesalko Mijo Marušič osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v latinsko-ameriških plesih je s plesalko Julijo Horvat osvojila 3. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v solo plesu je osvojila 13. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival, v standardnih plesih je s plesalko Julijo Horvat osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Tiana Čeh je sodelovala na regijskem natečaju na temo Naravne in druge nesreče - Pomoč potrebujejo vsi, ki ga razpisuje URZSR Maribor. Njen likovni izdelek je bil izbran za razstavo na državnem nivoju. (mentorica Silva Potočnik)
Anamari Firbas je na natečaju najboljših izdelkov v projektu Mednarodni dan strpnosti - dan za strpnost in prijateljstvo osvojila 3. mesto (mentorica Simona Čuček)
Liza Stergar je sodelovala na regijskem natečaju na temo Naravne in druge nesreče - Pomoč potrebujejo vsi, ki ga razpisuje URZSR Maribor. Njen likovni izdelek je bil izbran za razstavo na državnem nivoju. (mentor Brane Lazič)
Tia Toplak je sodelovala na regijskem natečaju na temo Naravne in druge nesreče - Pomoč potrebujejo vsi, ki ga razpisuje URZSR Maribor. Njen likovni izdelek je bil izbran za razstavo na državnem nivoju. (mentor Brane Lazič)

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Neja Ditner za uspeh na 24. državnem tekmovanju društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Zdrav dih za navdih je skupaj z Nežo Kuhar in Vito Munda z raziskovalno nalogo Alergije osvojile najvišje priznanje Zlato trstiko (mentorica Janja Pihler)
Neža Kuhar za uspeh na 24. državnem tekmovanju društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Zdrav dih za navdih je skupaj z Nejo Ditner in Vito Munda z raziskovalno nalogo Alergije osvojile najvišje priznanje Zlato trstiko (mentorica Janja Pihler)
Ambrož Kurnik za uspeh na državnem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji les (mentorica Janja Pihler)
Rene Marin za uspeh na državnem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji les (mentorica Janja Pihler)
Vita Munda za uspeh na 24. državnem tekmovanju društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije Zdrav dih za navdih je skupaj z Nejo Ditner in Nežo Kuhar z raziskovalno nalogo Alergije osvojile najvišje priznanje Zlato trstiko (mentorica Janja Pihler)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji


Julija Horvat je s člansko ekipo KMN Slovenske gorice osvojila 2. mesto v državnem prvenstvu v futsalu za ženske
Tai Kmetič je na 52. tekmovanju mladih glasbenikov Slovenije v disciplini tolkala v kategoriji 1c osvojil zlato plaketo
Mija Marušič pleše pri plesni šoli Tovarna plesa in je s skupino Moderni člani na mednarodnem tekmovanju Dance challenge v Samoboru, Dance cup v Križevcih, Libero dance festu v Dobrovi in Rolly open v Mariboru osvojila 1. mesto ter na World Dance Masters - DanceStar v Poreču 2. mesto
Luka Simonič je na mednarodnem plesnem tekmovanju Rolly open v mariborski Dvorani Tabor v kategoriji duet Urban (hip-hop) osvojil zlato medaljo
Jaša Vrčko je zmagal na mednarodnem tekmovanju v wakeanju na Krku, ki je štelo kot hrvaško državno prvenstvo

© 2004-2024 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | 12. 4. 2024, 16:14 |