Pomoč pri prijavi v Microsoft TeamsOblak 365Arnes Učilnice

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Naši uspehi

Šolsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2021/2022  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Alex Fekonja za uspeh na tekmovanju iz znanja geografije (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Jure Sirk za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Nina Sirk)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju Matemček (8-9) (mentorica Petra Šuman)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Nina Sirk)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)

Srebrna priznanja iz znanja


Alex Fekonja za uspeh na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni (mentorica Janja Horvat)
Enej Kramberger za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentor Dejan Kramberger)
Maks Šešerko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentor Dejan Kramberger)

Drugi izjemni dosežki


Gaja Mastinšek je bila na poskusnem preverjanju NPZ pri slovenščini 100 % uspešna, osvojila je vse možne točke (mentorica Simona Čuček)
Luka Poš Šuman je prejemnik Diamantnega Kenguruja, ki ga prejmejo tisti učenci devetega razreda, ki so v vsakem razredu uspeli osvojiti bronasto priznanje na tekmovanju iz znanja matematike

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Alex Fekonja
Enej Kramberger
Teo Kutlačić
Luka Poš Šuman
Angelika Rukav

Zlata priznanja


Neja Ditner za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Neža Kuhar za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Vita Munda za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Leni Oberlajt za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Laura Vugrinec za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Srebrna priznanja


Brina Bezjak za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Alex Fekonja za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Tineja Rupnik za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Neža Štruc za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Maruša Vrčko za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)
Laura Vugrinec za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez Jaballah)

Izjemni dosežki na športnem področju


Aljaž Fras je na področnem tekmovanju v atletiki med mlajšimi dečki v teku na 60 m osvojil 2. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Timotej Kocbek je na področnem tekmovanju v atletiki med mlajšimi dečki v teku na 300 m osvojil 1. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje, kjer je z odličnim rezultatom 41,14 s osvojil 2. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Enej Kramberger je na področnem tekmovanju v atletiki v skoku v daljino z daljavo 5,95 m osvojil 2. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje, kjer je osvojil 14. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Amadej Ploj je na področnem tekmovanju v atletiki med dečki v teku na 300 m osvojil 3. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Lina Erman je sodelovala na likovnem natečaju Od cveta do olja pod okriljem 33. festivala Dobrote slovenskih kmetij. Njena risba je bila izbrana za najboljšo v kategoriji učencev III. VIO. (mentor Brane Lazič)
Jure Kapun je na likovnem natečaju Društva general Rudolf Maister Maribor z naslovom Rudolf Maister Vojanov - general, pesnik in slovenski domoljub osvojil priznanje in nagrado (mentor Brane Lazič)
Tineja Rupnik je na likovnem natečaju Društva general Rudolf Maister Maribor z naslovom Rudolf Maister Vojanov - general, pesnik in slovenski domoljub osvojila priznanje in nagrado (mentor Brane Lazič)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji


KMN Slovenske gorice članice je osvojila 2. mesto v državnem tekmovanju v futsalu za članice. Za ekipo je nastopala učenka šole: Angelika Rukav.
KMN Slovenske gorice U13 je osvojila 3. mesto v državnem tekmovanju v futsalu. Za ekipo so nastopali naslednji učenci šole: Timotej Kocbek, Aljaž Fras, Jan Čuček, Matic Marin, Vito Horvat, Julija Horvat, Jakob Murko, Skaj Mulec in Nino Knezar.
KMN Slovenske gorice U15 je osvojila 2. mesto v državnem tekmovanju v futsalu. Za ekipo so nastopali naslednji učenci šole: Enej Kramberger, Amadej Ploj, Luka Poš Šuman, Aljaž Fras, Aljaž Sužnik, Alen Kramberger, Tjaž Hadžiselimović, Jan Čuček in Timotej Kocbek.
Alex Fekonja je na medobmočnem tekmovanja v plavanju v skupini kategoriziranih plavalcev na 50 m prosto s časom 30,87 s osvojil 6. mesto
Gaja Rojs je v kategoriji mlajših deklic od 10 do 12 let nad 40 kg v športnih borbah YIJU - kumite na državnem prvenstvu S. K. I. F. zveze Slovenije za osnovne šole v Kuzmi, 7. 5. 2022, osvojila prvo mesto in postala državna šolska prvakinja
Tjaša Rojs je v kategoriji mlajših deklic od 10 do 12 let do 40 kg v športnih borbah YIJU - kumite na državnem prvenstvu S. K. I. F. zveze Slovenije za osnovne šole v Kuzmi, 7. 5. 2022, osvojila prvo mesto in postala državna šolska prvakinja
Liam Šilec je na 7. mednarodnem tekmovanju Brainobrain v hitrostnem računanju osvojil srebrno priznanje
Gal Šilec Vogrin je bil član ekipe, ki je septembra 2021 sodelovala na finalnem turnirju Ulične košarke 3 na 3 na Kongresnem trgu v Ljubljani. V kategoriji dečki osnovna šola 4. in 5. razred je ekipa zasedla odlično 2. mesto.

© 2004-2022 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | 7. 10. 2022, 11:03