kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2016/2017  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Katarina Leš za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Irena Zgaga)

Srebrna priznanja iz znanja


Marko Bračko za uspeh na tekmovanju iz znanja geografije (mentorica Zdenka Ekselenski)
Vid Caf za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Petra Šuman)
Dora Egghart za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Nikita Fras za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Aljaž Goznik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)
Katarina Leš za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Irena Zgaga)
Katarina Leš za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Katarina Leš za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Tina Pliberšek za uspeh na tekmovanju za Cankarjevo priznanje iz znanja slovenščine (mentorica Mateja Karneža)
Blaž Sekol za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Petra Šuman)
Ines Tašner za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)

Drugi izjemni dosežki


Aljaž Goznik je prejemnik Diamantnega Kenguruja, ki ga prejmejo tisti učenci devetega razreda, ki so v vsakem razredu uspeli osvojiti bronasto priznanje na tekmovanju iz znanja matematike

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Aljaž Goznik
Nuša Kurnik
Katarina Leš
Tina Pliberšek
Nejc Sekol

Srebrna priznanja


Miha Erman za uspeh na zgodovinskem kvizu o življenju in delu Rudolfa Maistra (mentorica Zdenka Ekselenski)
Katarina Leš za uspeh na zgodovinskem kvizu o življenju in delu Rudolfa Maistra (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tina Pliberšek za uspeh na zgodovinskem kvizu o življenju in delu Rudolfa Maistra (mentorica Zdenka Ekselenski)

Izjemni dosežki na športnem področju


Iva Šuman je na državnem tekmovanju Šolski plesni festival v kategoriji solo plesov hip hop, pop, latino osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Lara Hercog je nastopila v finalu prireditve Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo.

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Kaja Hubernik je na državnem tekmovanja Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Alergija na hrano osvojila srebrno trstiko (mentorica Irena Fišer)
Nuša Kurnik je na državnem tekmovanju Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Alergija na hrano osvojila srebrno trstiko (mentorica Irena Fišer)
Tamara Kurnik je na državnem tekmovanju Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Alergija na hrano osvojila srebrno trstiko (mentorica Irena Fišer)
Hana Pivljakovič je na državnem tekmovanju Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Alergija na hrano osvojila srebrno trstiko (mentorica Irena Fišer)
Tina Pliberšek je na natečaju Postani donavski umetnik 2017 za izdelek Promet onesnažuje reke prejela 3. nagrado (mentorica Irena Fišer)
Žana Žabčič je na državnem tekmovanju Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Alergija na hrano osvojila srebrno trstiko (mentorica Irena Fišer)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji


KMN Slovenske gorice U15 je osvojil 3. mesto v državnem tekmovanju v Futsalu U15. Za ekipo so igrali naslednji učenci šole: Marko Bračko, Jan Fras, Aljaž Goznik, Žan Rebernik, Artan Džemailji, Nik Kostanjevec, David Ahmetović, Alen Ruis, Luka Horvat in Matija Matic Horvat.
KMN Slovenske gorice U17 je osvojil 1. mesto in postal državni prvak v državnem tekmovanju v futsalu U17. Za ekipo so igrali naslednji učenci šole: Marko Bračko, Jan Fras, Aljaž Goznik, Žan Rebernik, Artan Džemailji in Nik Kostanjevec.
Hera Agapito Masten je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Račah 8. 4. 2017, osvojila 2. mesto v kategoriji kumite in 3. mesto v katah
Brina Bezjak je članica Twirling, plesnega in mažoretnega kluba Lenart, ki je v Horjulu 21. 5. 2017 na 17. državnem prvenstvu mažoret v kategoriji pompom kadet s skupino osvojila 3. mesto
Tajda Hamler je članica KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo 6. in 7. julija 2016 v Kranju, osvojila tri 3. mesta (deklice B), in sicer v kategoriji vožnja na točke, v kategoriji vožnja na razdaljo in v kategoriji vožnja na čas
Tajda Hamler je članica KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu v kategoriji cestno kolesarstvo (deklice B), ki je bilo v Gabrju 15. 5. 2016, osvojila 3. mesto
Tajda Hamler je članica KK TBP Lenart in je osvojila 3. mesto na državnem prvenstvu v kategoriji cestno kolesarstvo (deklice A), ki je bilo v Komendi 14. 5. 2017.
Tajda Hamler je članica KK TBP Lenart in je osvojila 3. mesto na državnem prvenstvu v vožnji na čas (deklice B), ki je bilo na Otočcu 10. 9. 2016
Rene Hercog je tekmovalec Judo kluba Branik iz Maribora, ki je na državnem prvenstvu na Prevaljah v kategoriji mlajših kadetov do 81 kg osvojil 3. mesto.
Enej Kramberger je član Atletskega društva Štajerska in je na atletskem prvenstvu Slovenije za pionirke in pionirje, ki je bilo v soboto, 15. 1. 2017, v Slovenski Bistrici, osvojil 2. mesto v teku na 50 m za letnike 2006 in 2007.
Eva Kurnik je članica koncertnega zbora Carmina Slovenica. Eva je z omenjenim zborom v času zimskih počitnic nastopila v Republiki Južni Afriki (JAR).
Mija Marušič je članica skupine Moderni ples 2 pri Plesni izbi Maribor. Skupina se je uvrstila med petnajst najboljših plesnih miniatur in se v soboto, 15. oktobra 2016, v Velenju predstavila na festivalu otroških plesnih skupin Pika miga 2016.
Tomaž Ornik je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo 6. in 7. julija 2016 v Kranju, v kategoriji vožnja na čas (dečki A) osvojil 2. mesto.
Nik Rojko je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo 6. in 7. julija 2016 v Kranju, v kategoriji vožnja na čas (dečki B) dosegel 2. mesto.
Larisa Roškar je članica Twirling, plesnega in mažoretnega kluba Lenart, ki je na državnem prvenstvu Mažoretne in twirling zveze Slovenije, ki je bilo v Novi vasi pri Blokah na Notranjskem 11. in 12. 3. 2017, v kategoriji Dance Twirl 2 osvojila bronasto kolajno.
Miha Strmšek je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo 6. in 7. julija 2016 v Kranju, v kategoriji vožnja na točke (dečki A) dosegel 3. mesto.
Alen Živko je na tekmovanju v igranju diatoničnih harmonik v Hajdini 11. 11. 2016 z naslovom 17. Štajerska frajtonarica osvojil 2. mesto.

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sreda, 22. 01. 2020, 1:39