kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2000/2001

Zlata priznanja


Natalija Lehner za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tomaž Levak za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "V kaj so verjeli in kako so živeli prvi kristjani" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Zakšek za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "V kaj so verjeli in kako so živeli prvi kristjani" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Katja Zrim za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "V kaj so verjeli in kako so živeli prvi kristjani" (mentorica Zdenka Ekselenski)

Srebrna priznanja


Aleksander Govedič za uspeh na tekmovanju iz znanja zemljepisa (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Govedič za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Govedič za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Aleksander Govedič za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor mag. Anton Goznik)
Matej Goznik za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Natalija Lehner za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Zakšek za uspeh na tekmovanju iz znanja zemljepisa (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Zakšek za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Zakšek za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Barbara Zakšek za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor mag. Anton Goznik)

8-letni odlični uspeh


Denis Čuček
Aleksander Govedič
Barbara Zakšek

Drugi uspehi


Sandi Govedič je na likovnem natečaju "Varovanje našega okolja" prejel posebno nagrado sponzorja (mentorica Ksenija Nedoh Lazič)
Tina Kranvogel pohvala za pomoč pri učenju učenke OŠ Centra za usposabljanje slušno in govorno motenih Maribor
Simona Lorenčič pohvala za pomoč pri učenju učenke OŠ Centra za usposabljanje slušno in govorno motenih Maribor
Danaja Rožmarin je prejel MUSI-jevo priznanje, za vložen trud in delo v šolski hranilnici (mentorica Spomenka Rems)
Iris Šteinbauer je prejel MUSI-jevo priznanje, za vložen trud in delo v šolski hranilnici (mentorica Spomenka Rems)
Nina Steiner je prejel MUSI-jevo priznanje, za vložen trud in delo v šolski hranilnici (mentorica Spomenka Rems)
Aleš Tuš je prejel MUSI-jevo priznanje, za vložen trud in delo v šolski hranilnici (mentorica Spomenka Rems)

© 2004-2019 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 07. 12. 2019, 21:25