Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2014/2015  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Sara Toplak za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Irena Zgaga)

Srebrna priznanja iz znanja


Nik Belčić za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Manuela Brunčič za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor Davorin Žižek)
Manuela Brunčič za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)
Matic Goznik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)
Matic Herga za uspeh na tekmovanju iz znanja geografije (mentorica Zdenka Ekselenski)
Nina Kocpek za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Irena Zgaga)
Nina Kocpek za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Dominik Petko za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Dominik Petko za uspeh na tekmovanju za Cankarjevo priznanje iz znanja slovenščine (mentorica Ksenija Trinko)
Timotej Sekereš za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Tamara Murko)
Luca Maximillian Simonič za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Tit Šuman za uspeh na tekmovanju iz znanja astronomije (mentor Davorin Žižek)
Tit Šuman za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Sara Toplak za uspeh na tekmovanju iz znanja angleščine (mentorica Irena Zgaga)
Larissa Vogrin za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Mihael Dobaja
Matic Goznik
Nina Kmetič
Nina Kocpek
Sara Toplak

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Plesna skupina Glasbene lutke so se uvrstili na festival otroških plesnih skupin Pika Miga 2015, ki bo potekal meseca oktobra 2015 v Kulturnem domu Velenje. Plesno skupino sestavljajo Daša Capl, Maša Čuček, Neja Hadžiselimović, Nejc Letnik, Saša Letonja, Katarina Munda, Primož Petko, Žiga Pulko in Sara Rojs. (mentorica Mojca Vogrin Pivljakovič)

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Žan Čuček je na regijskem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji obdelava kovin osvojil 1. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje (mentor Davorin Žižek)
Žiga Kurnik je na regijskem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji obdelava kovin osvojil 1. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje (mentor Davorin Žižek)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji


KMN Slovenske gorice U13 so bili razglašeni za najperspektivnejšo ekipo Slovenskih goric v letu 2014, saj so bili državni prvaki v futsalu lansko leto v kategoriji U13.
KMN Slovenske gorice U15 so osvojili 1. mesto in postali državni prvaki v Futsalu U15. Ekipo so sestavljali Mihael Dobaja, Marko Bračko, Žan Šprajc Žagavec, Aljaž Ruis, Matic Goznik, Rok Sužnik, Aljaž Goznik, Žan Rebernik, David Ahmetović, Aljaž Onič, Nik Kostanjevec in Matija Matic Horvat.
Rene Hercog je tekmovalec Judo kluba Branik iz Maribora, ki je na državnem prvenstvu na Ptuju v kategoriji mlajši dečki U12 do 60 kg osvojil 1. mesto in postal državni prvak.
Matic Herga je tekmovalec Karate kluba WKSA Duplek, ki je na državnem prvenstvu WKSA v Murski Soboti v kategoriji borbe posamezno za kadete A +70 kg osvojil 2. mesto.
Lia Ludvik je tekmovalka Judo kluba Duplek in je bila razglašena za najperspektivnejšo športnico Slovenskih goric za leto 2014.
Lia Ludvik je tekmovalka Judo kluba Duplek in je na državnem prvenstvu v kategoriji kadetinje do 63 kg osvojila 3. mesto.
Lia Ludvik je tekmovalka Judo kluba Duplek in je na državnem prvenstvu v kategoriji mlajše kadetinje do 63 kg osvojila 1. mesto in postala državna prvakinja.
Lucija Mesarec je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek, ki je na državnem prvenstvu WKSA v Murski Soboti v kategoriji kate posamezno za mlajše ponirke C od 10-11 let osvojila 3. mesto.
Nik Mesarec je tekmovalec Karate kluba WKSA Duplek, ki je na državnem prvenstvu WKSA v Murski Soboti v kategoriji kate posamezno za starejše pionirje B od 12-13 let osvojil 2. mesto.
Tomaž Ornik je kolesar KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu v cestnem kolesarstvu v kategoriji dečki B, ki je bilo Gabrjah pri Novem mestu, osvojil 3. mesto.
Hana Pivljakovič je plesalka plesne šole Dimenzija in je na državnem prvenstvu v Streetdance, ki je bilo v Novi Gorici, osvojila 3. mesto.
Sara Rojs je tekmovalka Karate klubu WKSA Duplek, ki je na državnem prvenstvu WKSA v Murski Soboti bila zelo uspešna v kategoriji športne borbe, saj je med deklicami 10-11 let do 42 kg osvojila 3. mesto.
Sara Rojs je tekmovalka Karate klubu WKSA Duplek, ki je na državnem prvenstvu WKSA v Murski Soboti v kategoriji kate posamezno za mlajše ponirke C od 10-11 let osvojila 1. mesto in postala državna prvakinja.

© 2004-2021 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 23. 10. 2021, 20:42