Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2010/2011  [ pomoč ]

Srebrna priznanja iz znanja


Tina Goznik za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Jasmina Krajnc za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Andreja Trstenjak)
Žan Kurnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Andreja Trstenjak)
Domen Leš za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Karin Petko za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Karin Petko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Karin Petko za uspeh na tekmovanju za Cankarjevo priznanje iz znanja slovenščine (mentorica Mateja Karneža)
Karin Petko za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Petra Šuman)
Rebeka Šnofl za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Rebeka Šnofl za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Rebeka Šnofl za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Irena Fišer)
Rebeka Šnofl za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Petra Šuman)
Larissa Vogrin za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Tine Maher

Srebrna priznanja


Tina Goznik za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Zala Jug za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Saška Kurnik za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Tadej Kurnik za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Domen Leš za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Tine Maher za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Špela Peserl za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Karin Petko za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)
Rebeka Šnofl za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentor Dejan Kramberger)

Izjemni dosežki na športnem področju


ŠKL ekipa šole je osvojila 1. mesto lige ŠKL - mali nogomet. Ekipo so sestavljali Bračko Miha, Goznik Matic, Hausvald Marcel, Hegedič Daniel, Horvat Čauševič Katja, Korošec Ines, Korošec Sara, Krajnc Aleš, Kurnik Žan, Kurnik Saška, Ludvik Lia, Mesarec Tilen, Meško Vivien, Petko Karin, Petrič Žan, Ploj Valentina, Rojs Maja, Roškar Aljaž, Ruis Aljaž, Slanič Borut, Sternad Tinkara, Šnofl Rebeka, Tkalec Tadej, Tuš Valentina in Zupančič Uroš ter trenerji Zoran Ahmetovič, Dejan Kramberger in Brane Lazič. (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Žan Kurnik je v okviru Šolskega plesnega festivala na državnem tekmovanju v kategoriji plesnih parov v znanju angleškega valčka, čačaja in swinga z odličnim plesom osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Valentina Tuš je v okviru Šolskega plesnega festivala na državnem tekmovanju v kategoriji plesnih parov v znanju angleškega valčka, čačaja in swinga z odličnim plesom osvojila 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Manja Balaj je v skupini še s tremi sošolkami v raziskovalni kategoriji Vodni detektiv za učence III. triade na temo Kako varujem pitno vodo osvojila 1. mesto (mentorica Irena Fišer)
Urška Fekonja je v skupini še s tremi sošolkami v raziskovalni kategoriji Vodni detektiv za učence III. triade na temo Kako varujem pitno vodo osvojila 1. mesto (mentorica Irena Fišer)
Nastja Krajnc je v skupini še s tremi sošolkami v raziskovalni kategoriji Vodni detektiv za učence III. triade na temo Kako varujem pitno vodo osvojila 1. mesto (mentorica Irena Fišer)
Vivien Meško je v skupini še s tremi sošolkami v raziskovalni kategoriji Vodni detektiv za učence III. triade na temo Kako varujem pitno vodo osvojila 1. mesto (mentorica Irena Fišer)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji


Alen Preložnik je osvojil naslova državnega prvaka v kickboxingu med mlajšimi kadeti v kategoriji do 32 kg.

© 2004-2021 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 23. 10. 2021, 20:34