kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2003/2004

Zlata priznanja


Klemen Imširovič za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine na temo "100 let letalstva" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Sabina Markuš za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine na temo "100 let letalstva" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Sabina Markuš za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Rudolf Maister" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Sužnik za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Rudolf Maister" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine na temo "100 let letalstva" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Rudolf Maister" (mentorica Zdenka Ekselenski)

Srebrna priznanja


Zala Čuček za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Zala Čuček za uspeh na tekmovanju za Cankarjevo priznanje iz znanja slovenščine (mentorica Jožica Vršič)
Sara Damiš za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Tamara Fras za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Tamara Fras za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Klemen Imširovič za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Jože Lehner za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Sabina Markuš za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tadej Markuš za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Tadej Markuš za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Maja Pšajd za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Iris Šteinbauer za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Aleksander Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)

8-letni odlični uspeh


Denis Brandšteter
Zala Čuček
Janja Fras
Tadej Markuš
Danaja Rožmarin
David Rožmarin
Iris Šteinbauer
Nina Steiner
Aleš Tuš

Drugi uspehi


Lutkovni krožek se je uvrstil na medobmočno srečanje lutkovnih skupin, ki je bilo v Slovenski Bistrici (mentorica Kristina Travnekar)

© 2004-2019 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 07. 12. 2019, 21:25