Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2021/2022  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja

Alex Fekonja za uspeh na tekmovanju iz znanja geografije (mentorica Biserka Gavez)
Jure Sirk za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Nina Sirk)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju Matemček (8-9) (mentorica Petra Šuman)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Nina Sirk)
Alen Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Natalija Ornik Kramberger)

Srebrna priznanja iz znanja

Alex Fekonja za uspeh na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni (mentorica Janja Pihler)
Enej Kramberger za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentor Dejan Kramberger)
Maks Šešerko za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentor Dejan Kramberger)

Drugi izjemni dosežki

Gaja Mastinšek je bila na poskusnem preverjanju NPZ v 3. razredu pri slovenščini 100 % uspešna, osvojila je vse možne točke (mentorica Simona Čuček)
Luka Poš Šuman je prejemnik Diamantnega Kenguruja, ki ga prejmejo tisti učenci devetega razreda, ki so v vsakem razredu uspeli osvojiti bronasto priznanje na tekmovanju iz znanja matematike

Srebrna priznanja

Brina Bezjak za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)
Alex Fekonja za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)
Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)
Tineja Rupnik za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)
Neža Štruc za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)
Maruša Vrčko za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)
Laura Vugrinec za uspeh na tekmovanju Turizmu pomaga lastna glava (mentorica Biserka Gavez)

Izjemni dosežki na športnem področju

Neja Ditner za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Aljaž Fras je na področnem tekmovanju v atletiki med mlajšimi dečki v teku na 60 m osvojil 2. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Julija Horvat za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Timotej Kocbek je na področnem tekmovanju v atletiki med mlajšimi dečki v teku na 300 m osvojil 1. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje, kjer je z odličnim rezultatom 41,14 s osvojil 2. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Enej Kramberger je na področnem tekmovanju v atletiki v skoku v daljino z daljavo 5,95 m osvojil 2. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje, kjer je osvojil 14. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Neža Kuhar za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Mija Marušič za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Vita Munda za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Leni Oberlajt za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Amadej Ploj je na področnem tekmovanju v atletiki med dečki v teku na 300 m osvojil 3. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Laura Vugrinec za uspeh na tekmovanju Šolski plesni festival (v skupinski točki je osvojila odlično 8. mesto) (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju

Lina Erman je sodelovala na likovnem natečaju Od cveta do olja pod okriljem 33. festivala Dobrote slovenskih kmetij. Njena risba je bila izbrana za najboljšo v kategoriji učencev III. VIO. (mentor Brane Lazič)
Jure Kapun je na likovnem natečaju Društva general Rudolf Maister Maribor z naslovom Rudolf Maister Vojanov - general, pesnik in slovenski domoljub osvojil priznanje in nagrado (mentor Brane Lazič)
Tineja Rupnik je na likovnem natečaju Društva general Rudolf Maister Maribor z naslovom Rudolf Maister Vojanov - general, pesnik in slovenski domoljub osvojila priznanje in nagrado (mentor Brane Lazič)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji

KMN Slovenske gorice članice je osvojila 2. mesto v državnem tekmovanju v futsalu za članice. Za ekipo je nastopala učenka šole: Angelika Rukav.
KMN Slovenske gorice U13 je osvojila 3. mesto v državnem tekmovanju v futsalu. Za ekipo so nastopali naslednji učenci šole: Timotej Kocbek, Aljaž Fras, Jan Čuček, Matic Marin, Vito Horvat, Julija Horvat, Jakob Murko, Skaj Mulec in Nino Knezar.
KMN Slovenske gorice U15 je osvojila 2. mesto v državnem tekmovanju v futsalu. Za ekipo so nastopali naslednji učenci šole: Enej Kramberger, Amadej Ploj, Luka Poš Šuman, Aljaž Fras, Aljaž Sužnik, Alen Kramberger, Tjaž Hadžiselimović, Jan Čuček in Timotej Kocbek.
Alex Fekonja je na medobmočnem tekmovanja v plavanju v skupini kategoriziranih plavalcev na 50 m prosto s časom 30,87 s osvojil 6. mesto
Gaja Rojs je v kategoriji mlajših deklic od 10 do 12 let nad 40 kg v športnih borbah YIJU - kumite na državnem prvenstvu S. K. I. F. zveze Slovenije za osnovne šole v Kuzmi, 7. 5. 2022, osvojila prvo mesto in postala državna šolska prvakinja
Tjaša Rojs je v kategoriji mlajših deklic od 10 do 12 let do 40 kg v športnih borbah YIJU - kumite na državnem prvenstvu S. K. I. F. zveze Slovenije za osnovne šole v Kuzmi, 7. 5. 2022, osvojila prvo mesto in postala državna šolska prvakinja
Liam Šilec je na 7. mednarodnem tekmovanju Brainobrain v hitrostnem računanju osvojil srebrno priznanje
Gal Šilec Vogrin je bil član ekipe, ki je septembra 2021 sodelovala na finalnem turnirju Ulične košarke 3 na 3 na Kongresnem trgu v Ljubljani. V kategoriji dečki osnovna šola 4. in 5. razred je ekipa zasedla odlično 2. mesto.

© 2004-2024 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | 19. 4. 2024, 1:18 |