Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2001/2002  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Natalija Lehner za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Tomaž Levak za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Aleksander Živko za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Terezija Habjanič)

Srebrna priznanja iz znanja


Rok Čuš za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Rok Čuš za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Mateja Finštravec za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Aljaž Jurša za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Natalija Lehner za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tomaž Levak za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tomaž Levak za uspeh na tekmovanju za Preglovo priznanje iz znanja kemije (mentorica Irena Fišer)
Tomaž Levak za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Simona Lorenčič za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Aleksandra Papež za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Gregor Simonič za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Tinka Valenta za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)

Drugi izjemni dosežki


Natalija Lehner je na eksternem preverjanju znanja iz znanja matematike osvojila vse možne točke (mentorica Alojzija Rožman)
Aleksander Živko je na šolskem tekmovanju iz matematike zbral vse možne točke (mentorica Alojzija Rožman)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Natalija Lehner
Simona Lorenčič

Zlata priznanja


Danaja Rožmarin za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Vikingi" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Iris Šteinbauer za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Vikingi" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tinka Valenta za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Vikingi" (mentorica Zdenka Ekselenski)

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Miha Bezjak je prejela priznanje kiparske kolonije Podravske regije za udeležbo na koloniji (mentorica Ksenija Nedoh Lazič)
Janja Fras je bila nagrajena na regijskem natečaju Mala grafika z naslovom "Morje v mojih očeh" (mentorica Spomenka Rems)
Marko Makovec je prejel priznanje kiparske kolonije Podravske regije za udeležbo na koloniji (mentorica Ksenija Nedoh Lazič)
Marko Makovec je prijel priznanje za sodelovanje na likovnem natečaju "Otrok in umetnost" (mentorica Ksenija Nedoh Lazič)
Jasmina Pukšič je bila nagrajenka likovnega in literarnega natečaja Naravne in druge nesreče z naslovom "Zemeljski plaz" (mentorica Spomenka Rems)
Natalija Rašl je prejela priznanje kiparske kolonije Podravske regije za udeležbo na koloniji (mentorica Ksenija Nedoh Lazič)
Tamara Rašl je bila nagrajenka likovnega in literarnega natečaja Naravne in druge nesreče z naslovom "Zemeljski plaz" (mentorica Spomenka Rems)
Andrej Vohl je prijel priznanje kiparske kolonije Podravske regije za udeležbo na koloniji (mentorica Ksenija Nedoh Lazič)

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Rok Čuš se je uvrstil na državno tekmovanje mladih tehnikov konstruktorjev (mentorica Irena Pernat)
Samo Muršec je bil prvak regijskega srečanja mladih tehnikov konstruktorjev in se je uvrstil na državno tekmovanje (mentorica Irena Pernat)

© 2004-2021 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 23. 10. 2021, 18:53