Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2005/2006  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Špela Ekselenski za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Tamara Rašl za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Irena Fišer)
Aleksander Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)

Srebrna priznanja iz znanja


Matija Damiš za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Aleš Horvat za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Irena Fišer)
Monia Kolarič za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Timotej Kurnik za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Natalija Ploj za uspeh na tekmovanju za Proteusovo priznanje iz znanja biologije (mentorica Irena Fišer)
Jasmina Pukšič za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Katja Pulko za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Tamara Rašl za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Aleksander Sužnik za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Aleksander Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Barbara Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Aleš Horvat
Monika Kajbič
Monia Kolarič
Jasmina Pukšič
Tamara Rašl
Aleksander Sužnik
Monika Tuš

Zlata priznanja


Jon Kocbek za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Življenje Indijancev" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Jon Kocbek za uspeh na zgodovinskem kvizu na temo "Zgodovina železnic" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Mitja Lešnik za uspeh na zgodovinskem kvizu na temo "Zgodovina železnic" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Sužnik za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Življenje Indijancev" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Aleksander Sužnik za uspeh na zgodovinskem kvizu na temo "Zgodovina železnic" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Sužnik za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine za Turnerjevo priznanje na temo "Življenje Indijancev" (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Sužnik za uspeh na zgodovinskem kvizu na temo "Zgodovina železnic" (mentorica Zdenka Ekselenski)

Izjemni dosežki na športnem področju


Saška Kolarič v finalu posamičnega atletskega prvenstva za OŠ na Ptuju je v teku na 300 m dosegla odlično 6. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Blaž Mesarec v finalu posamičnega atletskega prvenstva za OŠ na Ptuju je v teku na 600 m dosegel 17. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)
Tomaž Mesarec v finalu posamičnega atletskega prvenstva za OŠ na Ptuju je v teku na 60 m dosegel odlično 4. mesto (mentorica Petra Cvikl Marušič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Mladinski pevski zbor se je uvrstil na medobmočno revijo mladinskih pevskih zborov, ki je bila na OŠ Črešnjevec (mentorica Anita Grajfoner Petrič)
Plesna skupina Pobalini se je uvrstila na medobmočno srečanje plesnih skupin, ki je bilo v Ormožu (mentorica Mojca Vogrin Pivljakovič)

© 2004-2021 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 23. 10. 2021, 19:01