Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2015/2016  [ pomoč ]

Srebrna priznanja iz znanja


Dora Egghart za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Mitja Klobasa za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Dominik Petko za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor Davorin Žižek)
Timotej Sekereš za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor Davorin Žižek)
Blaž Sekol za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Mojca Vogrin Pivljakovič)
Nejc Sekol za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Tit Šuman za uspeh na tekmovanju iz znanja astronomije (mentor Davorin Žižek)
Tit Šuman za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor Davorin Žižek)
Ines Tašner za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Anja Jurgec)
Tilen Turk za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentor Davorin Žižek)
Larissa Vogrin za uspeh na tekmovanju iz Vesele šole (mentorica Alanka Knuplež)
Larissa Vogrin za uspeh na tekmovanju iz znanja o diabetesu (mentorica Irena Fišer)
Larissa Vogrin za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Petra Šuman)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Manuela Brunčič
Dominik Petko
Katarina Šuster
Larissa Vogrin

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Otroška gledališka skupina se je z igro Zdenke Golub Medvedkovi medenjaki pod vodstvom mentorja Borisa Györköša uvrstila na regijsko srečanje otroških gledaliških skupin in prejela srebrno plaketo. Gledališko skupino sestavljajo Mihael Šnofl, Ambrož Rukav, Tijana Györköš, Ana Kurnik in Gaja Homec.

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Nik Belčić je na regijskem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji 3D modeliranje osvojil 1. mesto in se uvrstil na državno tekmovanje (mentor Davorin Žižek)
Iva Šuman je na državnem tekmovanja Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Primerjava med kadilcem, nekadilcem in nekdanjim kadilcem osvojila srebrno trstiko (mentorica Irena Fišer)
Žana Žabčič je na državnem tekmovanja Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije z raziskovalno nalogo z naslovom Zakaj mladi kadijo osvojila zlato trstiko (mentorica Irena Fišer)
Alen Živko je na regijskem tekmovanju iz konstruktorstva in obdelave gradiv v kategoriji obdelava umetnih mas osvojil 3. mesto (mentor Davorin Žižek)

Izjemni dosežki, povezani z zunanjimi mentorji


KMN Slovenske gorice U15 so osvojili 2. mesto oziroma postali državni podprvaki v Futsalu U15. Ekipo so sestavljali Marko Bračko, Žan Rebrnik, Aljaž Goznik, Jan Fras, David Ahmetović, Nik Kostanjevec, Luka Horvat, Matija Matic Horvat in Rene Capl.
Hera Agapito Masten je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini, 20. 2. 2016, osvojila 1. mesto v katah (ekipno).
Hera Agapito Masten je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini, 20. 2. 2016, osvojila 1. mesto v katah.
Hera Agapito Masten je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini, 20. 2. 2016, osvojila 3. mesto v borbah.
Hera Agapito Masten je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na World karate games for children, ki je bilo od 5. do 8. novembra 2015 v dvorani Tabor v Mariboru, za reprezentanco Slovenije osvojila 3. mesto v športnih borbah.
Tajda Hamler je članica KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo, 8. in 9. julija 2015, v Kranju v dirki na končni cilj v sprintu dosegla 3. mesto.
Tajda Hamler je članica KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu v kronometru, ki je bilo na Otočcu, 12. 9. 2015, v kategoriji deklice C osvojila 3. mesto.
Rene Hercog je tekmovalec Judo kluba Branik iz Maribora, ki je na državnem prvenstvu v Mariboru v kategoriji starejši dečki nad 66 kg osvojil 3. mesto.
Kaja Hubernik je članica JJK Nippon Lenart in je na državnem prvenstvu v ju-jitsu, ki je bilo, 18. 4. 2015, v kategoriji deklice do 12 let zasedla 1. mesto in postala državna prvakinja.
Lana Hubernik je članica JJK Nippon Lenart in je na državnem prvenstvu v ju-jitsu, ki je bilo, 18. 4. 2015, v kategoriji deklice do 10 let zasedla 3. mesto.
Eva Kurnik je kljub mladosti postala članica koncertnega zbora Carmina Slovenica. Evi čestitamo, da je postala članica enega izmed najkvalitetnejših zborov in ji želimo veliko uspehov na pevski poti.
Lucija Mesarec je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini 20. 2. 2016, osvojila 3. mesto v katah.
Nik Mesarec je tekmovalec Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini, 20. 2. 2016, osvojil 2. mesto v borbah.
Nik Mesarec je tekmovalec Karate kluba WKSA Duplek in je na World karate games for children, ki je bilo od 5. do 8. novembra 2015 v dvorani Tabor v Mariboru, za reprezentanco Slovenije osvojil 3. mesto v športnih borbah.
Tomaž Ornik je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo, 8. in 9. julija 2015, v Kranju osvojil 2. mesto v disciplini 500 m.
Tomaž Ornik je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu na velodromu, ki je potekalo, 8. in 9. julija 2015, v Kranju osvojil 2. mesto v vožnji na točke.
Tomaž Ornik je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu v kronometru, ki je bilo na Otočcu, 12. 9. 2015, v kategoriji dečki B osvojil 2. mesto.
Nik Rojko je član KK TBP Lenart in je na državnem prvenstvu v kronometru, ki je bilo na Otočcu, 12. 9. 2015, v kategoriji dečki C osvojil 3. mesto.
Sara Rojs je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini 20. 2. 2016, osvojila 1. mesto v borbah.
Sara Rojs je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini 20. 2. 2016, osvojila 1. mesto v katah (ekipno).
Sara Rojs je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek in je na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini 20. 2. 2016, osvojila 1. mesto v katah.
Sara Rojs je tekmovalka Karate kluba WKSA Duplek je na Evropskem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Romuniji maja 2016, v starostni kategoriji deklet starih 10–11 let do 47 kg v borbah zasedla odlično 3. mesto in osvojila bronasto medaljo.
Larisa Roškar je članica Twirling, plesnega in mažoretnega kluba Lenart in je na državnem prvenstvu Mažoretne in twirling zveze Slovenije, ki je bilo v Horjulu 5. in 6. 3. 2016, v kategoriji Dance twirl 1 osvojila bronasto kolajno.
Jan Urbanc je član JJK Nippon Lenart in je na državnem prvenstvu v ju-jitsu borbah, ki je bilo, 26. 3. 2016, za dečke U15 v kategoriji do 60 kg osvojil 2. mesto in postal državni podprvak.
Jan Urbanc je član JJK Nippon Lenart in je na državnem prvenstvu v ju-jitsu, ki je bilo, 18. 4. 2015, med dečki do 15 let zasedel 2. mesto.
Alen Živko je na 10. mednarodnem tekmovanju harmonikarjev za nagrado Avsenik 2016 v Begunjah na Gorenjskem v kategoriji diatonična harmonika prejel zlato priznanje

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | torek, 24. 11. 2020, 9:54