Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Naši uspehi

Najpomembnejši dosežki in uspehi učencev v zadnjih šolskih letih.

Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2006/2007
Šolsko leto 2005/2006
Šolsko leto 2004/2005
Šolsko leto 2003/2004
Šolsko leto 2002/2003
Šolsko leto 2001/2002
Šolsko leto 2000/2001
Šolsko leto 2007/2008  [ pomoč ]

Zlata priznanja iz znanja


Špela Ekselenski za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)

Srebrna priznanja iz znanja


Jerneja Breznik za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Špela Ekselenski za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Timotej Kurnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Adriana Lovrenčič za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Tomaž Mesarec za uspeh na tekmovanju za Stefanovo priznanje iz znanja fizike (mentorica Irena Pernat)
Rok Peklar za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Andrej Sterniša za uspeh na tekmovanju iz znanja nemščine (mentorica Irena Zgaga)
Barbara Sužnik za uspeh na tekmovanju iz znanja zgodovine (mentorica Zdenka Ekselenski)
Barbara Sužnik za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Alojzija Rožman)
Natalija Toplak za uspeh na tekmovanju za Vegovo priznanje iz znanja matematike (mentorica Petra Šuman)

Izreden uspeh na učnem področju v vseh letih šolanja


Matej Kocbek
Nika Mihelič
Špela Slanič
Andrej Sterniša
Barbara Sužnik

Izjemni dosežki na športnem področju


Saška Kolarič je dosegla 1. mesto na področnem tekmovanju v krosu (mentor Matej Banič)
Saška Kolarič je dosegla 7. mesto na državnem tekmovanju v teku na 300 m (mentor Matej Banič)

Izjemni dosežki na kulturnem področju


Dramska skupina se je uvrstila s predstavo Od hlapca do cesarskega zeta na medobmočno revijo, ki je bila v prenovljenem gledališču na Ptuju (mentorica Petra Munda)

Izjemni dosežki na področju naravoslovja in tehnike


Uroš Fras je osvojil 2. mesto na državnem tekmovanju ekipno ROBObum 2008 (mentorica Irena Pernat)
Tomaž Mesarec je osvojil 2. mesto na državnem tekmovanju ekipno ROBObum 2008 (mentorica Irena Pernat)
Martin Svenšek je osvojil 2. mesto na državnem tekmovanju ekipno ROBObum 2008 (mentorica Irena Pernat)

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | torek, 24. 11. 2020, 10:52