Dodatni pouk

Učencem z boljšim učnim uspehom, ki pri posameznih predmetih presegajo določene standarde znanja, je namenjen dodatni pouk. Poglobljene in razširjene vsebine ter različne metode dela, kot so samostojno učenje, problemski pouk in priprave na tekmovanja, omogočajo doseganje višjih učnih ciljev. Poteka po urniku, dogovorjenem v septembru.

Dopolnilni pouk

Učencem, ki poleg rednega pouka potrebujejo še dopolnilno razlago snovi in pomoč učitelja, je namenjen dopolnilni pouk. Z drugačnim načinom dela učenci laže usvojijo temeljne učne cilje. Poteka po urniku, ki bo objavljen v septembru.