kontaktdomov

aktualno | organiziranost | koledar | dejavnosti | zaposleni | projekti | naši uspehi | knjižnica | šport | vrtec | moodle | vreme | galerija | video | šolarček

Projekti, ki se izvajajo na šoli v tem šolskem letu.

Sodelovanje s starši
Klima za uspešno delo
Formativno spremljanje
Začni mlad, tekmuj pošteno
Zdravo telo za zdrav duh

Arhiv:

S projektom Izboljšave na področju informacijsko-komunikacijske tehnologije (IKT), v katerega smo se vključili pred leti v okviru Mrež II, nadaljujemo tudi v letošnjem šolskem letu.

Po potrebi se bo zamenjala in dopolnjevala IKT oprema. Zamenjali bomo še tri projektorje.

Uporaba računalnikov v povezavi s projektorji in interaktivnimi tablami znamke Smart je možna v vseh učilnicah. Na ta način želimo olajšati pripravo na pouk strokovnim delavcem in povečati uporabo IKT pri pouku.

Skupaj z učenci bomo uporabljali šolske spletne učilnice.

V prvi fazi projekta je nastala tudi nova šolska spletna stran, ki je dosegljiva na naslovu www.os-volicina.si. Z vsakim letom se vsebinsko, funkcionalno in oblikovno dopolnjuje. Želimo si nadaljnjega dobrega sodelovanje strokovnih delavcev pri vsebinskem sooblikovanju spletnih strani.

Registrator delovnega časa se bo programsko dopolnjeval na administrativnem delu.

Po potrebi bomo dopolnjevali znanje iz uporabe e-dnevnika in e-redovalnice.

Sodelujemo v projektu SIO-2020, preko katerega bodo dobavili novo računalniško opremo (namizni in prenosni računalniki) in izgradili brezžično omrežje Eduroam.

Vodja projekta: Dani Sajtl