Jezikovni projekt programa Comenius
Young europeans looking for sense and orientation - Mladi iščejo smisel in orientacijo v evropskem prostoru

predstavitev cilji aktivnosti med partnerji aktivnosti v 2010/2011 rezultati

Cilji projekta

Cilji tega projekta so:

Učenci samostojno raziskujejo vsebine na temo, razmišljajo o njej, se likovno izražajo, prevzemajo odgovornost za načrtovanje, izvajanje in evalvacijo projekta. So aktivni udeleženci v procesu izobraževanja.
Učenci se uvajajo v uporabo IKT tehnologije, uporabljajo angleščino kot skupni jezik komunikacije in tako izboljšujejo njeno rabo.
S sodelovanjem v mobilnosti spoznavajo učenci tudi razlike in podobnosti med sodelujočimi državami ter njihove kulture. Navajajo se na sprejemanje drugačnosti.
Izmenjava izkušenj pri delu v projektu.

Vzgojno-izobraževalna področja - predmeti: angleščina, geografija, etika in državljanska vzgoja, verstva, biologija, IKT, likovna vzgoja ter tehnika.