Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih.

Šolsko leto 2020/2021

Arhiv:

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2016/2017

Razredniki

Simona Čuček profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 26 učencev (17 dečkov, 9 deklic), breskvasta učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 9.55 - 10.40
Silva Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 16 učencev (8 dečkov, 8 deklic), rumena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 10.45 - 11.30
Judita Bračko profesorica razrednega pouka
razrednik 2. b, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic), roza učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 9.55 - 10.40
Regina Dobaja profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 17 učencev (7 dečkov, 10 deklic), mandarinina učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 8.50 - 9.35
Nataša Herga Kosi profesorica razrednega pouka
razrednik 3. b, 12 učencev (5 dečkov, 7 deklic), rdeča učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8.50 - 9.35
Mojca Vogrin Pivljakovič profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 23 učencev (17 dečkov, 6 deklic), marelična učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 6. ura
Petra Munda profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 27 učencev (12 dečkov, 15 deklic), učilnica MAT
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 5. ura
Ksenija Trinko profesorica slovenščine
razrednik 6. a, 25 učencev (14 dečkov, 11 deklic), multimedijska učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 3. ura
Zdenka Ekselenski profesorica zgodovine in geografije
razrednik 7. a, 17 učencev (10 dečkov, 7 deklic), učilnica ZGO in GEO
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 4. ura
Brane Lazič profesor likovne vzgoje
razrednik 8. a, 16 učencev (10 dečkov, 6 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 6. ura
Irena Fišer profesorica biologije in kemije
razrednik 8. b, 13 učencev (7 dečkov, 6 deklic), učilnica BIO in KEM
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 5. ura
Mateja Karneža profesorica slovenščine
razrednik 9. a, 19 učencev (12 dečkov, 7 deklic), zelena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 4. ura
Davorin Žižek profesor tehnične vzgoje in fizike
razrednik 9. b, 17 učencev (12 dečkov, 5 deklic), učilnica TIT, FIZ in LUM
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 242 (138 dečkov, 104 deklic)

Nerazredniki

Nina Čuček diplomirana specialna pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 5. ura
Petra Cvikl Marušič profesorica športne vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Alanka Knuplež profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 8.00 - 8.45
Alenka Kukovec profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 11.35 - 12.20
Tonja Lorbek diplomirana specialna pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 10.45 - 11.30
Katja Majhenič profesorica angleškega jezika in dipl. pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 3. ura
Natalija Ornik profesorica matematike in pedagogike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 5. ura
Irena Pernat predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 11.35 - 12.25
Dani Sajtl univ. dipl. inž. el., računalničar
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 2. ura
Aleksander Šijanec profesor glasbene vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 2. ura
Petra Šuman profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura
Jerica Ulbl vzgojiteljica predšolskih otrok
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 13.15 - 14.00
Irena Zgaga predmetna učiteljica nemškega in angleškega jezika
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 4. ura

Vrtec v Selcah

Tjaša Korenjak pomočnica vzgojiteljice v skupini Vrabčki (delno)
Jelka Lešnik vzgojiteljica v skupini Vrabčki
Sabina Plohl pomočnica vzgojiteljice v skupini Vrabčki

Vrtec v Voličini

Simona Erman pomočnica vzgojiteljice v skupini Snežinke
Tjaša Korenjak pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice (delno)
Tanja Krajnc vzgojiteljica v skupini Snežinke
Vesna Lončarič pomočnica vzgojiteljice v skupini Sončki
Karmen Markuš vzgojiteljica v skupini Lunice
Mihaela Petrič pomočnica vzgojiteljice v skupini Zvezdice
Estera Pivec pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice, vzgojiteljica v skupini Sončki (delno)
Larisa Senekovič vzgojiteljica v skupini Zvezdice
Klavdija Žabčič vzgojiteljica v skupini Sončki, vodja vrtca

Ravnatelj

mag. Anton Goznik profesor tehnične vzgoje in fizike

Tajništvo - računovodstvo

Klavdija Babič računovodkinja
Silva Dokl poslovna sekretarka

Tehnično osebje

Danilo Dobaja hišnik (delno)
Andrej Fekonja hišnik (delno)

Kuhinja

Danilo Dobaja kuharski pomočnik (delno)
Simon Horvat kuhar, pomočnik kuharja
Tončka Polanec pomočnica kuharice
Anita Ruis delavka v razdelilni kuhinji vrtca v Selcah
Martina Škrobar kuharica

Čiščenje

Danilo Dobaja čistilec (delno)
Andrej Fekonja čistilec in oskrbnik telovadnice
Simon Horvat čistilec (delno)
Mihaela Matijašec čistilka
Darja Ornik čistilka
Katica Ploj čistilka
Tončka Polanec čistilka (delno)
Anita Ruis čistilka in perica vrtca v Selcah in vrtca v Voličini (Lunice)

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 28. 11. 2020, 2:26