Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih.

Šolsko leto 2020/2021

Arhiv:

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2011/2012

Razredniki

Regina Dobaja profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 24 učencev (13 dečkov, 11 deklic), mandarinina učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Simona Čuček profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 16 učencev (10 dečkov, 6 deklic), breskvasta učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Silva Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 16 učencev (8 dečkov, 8 deklic), rumena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Judita Bračko profesorica razrednega pouka
razrednik 3. b, 14 učencev (9 dečkov, 5 deklic), roza učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Petra Caf profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 17 učencev (10 dečkov, 7 deklic), marelična učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 2. ura
Alenka Kukovec profesorica razrednega pouka
razrednik 4. b, 16 učencev (11 dečkov, 5 deklic), zelena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 2. ura
Mojca Vogrin Pivljakovič profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 21 učencev (13 dečkov, 8 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 3. ura
Ksenija Trinko profesorica slovenščine
razrednik 6. a, 28 učencev (16 dečkov, 12 deklic), učilnica MAT
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 5. ura
Zdenka Ekselenski profesorica zgodovine in geografije
razrednik 7. a, 24 učencev (11 dečkov, 13 deklic), učilnica ZGO in GEO
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 3. ura
Brane Lazič profesor likovne vzgoje
razrednik 8. a, 26 učencev (14 dečkov, 12 deklic), učilnica THV, FIZ in LVZ
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Mateja Karneža profesorica slovenščine
razrednik 9. a, 14 učencev (8 dečkov, 6 deklic), multimedijska učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 3. ura
Anita Grajfoner Petrič univerzitetna diplomirana muzikologinja in profesorica glasbe
razrednik 9. b, 17 učencev (5 dečkov, 12 deklic), učilnica GVZ in TJA
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 4. ura

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 233 (128 dečkov, 105 deklic)

Nerazredniki

Petra Cvikl Marušič profesorica športne vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 6. ura
Irena Fišer profesorica biologije in kemije
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 3. ura
mag. Nataša Glodež profesorica angleškega jezika in dipl. pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Alanka Knuplež profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 7. ura
Tonja Lorbek diplomirana specialna pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 5. ura
Tomaž Mihalič absolvent tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 4. ura
Marta Ogrizek predmetna učiteljica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8. ura
Irena Pernat predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7. ura
Katja Potočnik profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 7. ura
Dani Sajtl univ. dipl. inž. el., računalničar
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 6. ura
Bernarda Slodnjak Pernek profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura
Petra Šuman profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura
Jerica Ulbl vzgojiteljica predšolskih otrok
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 11.40 - 12.10
Irena Zgaga predmetna učiteljica nemškega in angleškega jezika
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 3. ura

Vrtec v Selcah

Julijana Bračič vzgojiteljica v skupini Vrabčki, vodja vrtca, vsak petek kot vodja vrtca v enoti Voličina
Simona Erman pomočnica vzgojiteljice v skupini Vrabčki
Katja Potočnik pomočnica vzgojiteljice v skupini Vrabčki (vsako sredo)
Anita Ruis kuharica v razdelilni kuhinji, čistilka in perica

Vrtec v Voličini

Sabina Domjan pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice
Jelka Lešnik pomočnica vzgojiteljice v skupini Sončki
Vesna Lončarič
Katja Muršec vzgojiteljica v skupini Zvezdice
Mihaela Petrič pomočnica vzgojiteljice v skupini Snežinke
Andreja Preložnik pomočnica vzgojiteljice v skupini Zvezdice
Petra Rokavec vzgojiteljica v skupini Sončki
Tanja Tašner vzgojiteljica v skupini Snežinke
Klavdija Žabčič vzgojiteljica v skupini Lunice

Ravnatelj

Anton Goznik profesor tehnične vzgoje in fizike

Tajništvo - računovodstvo

Klavdija Babič računovodkinja
Silva Dokl tajnica

Tehnično osebje

Boris Ferenc hišnik, kurjač

Kuhinja

Darja Ornik pomočnica v kuhinji
Tončka Polanec pomočnica v kuhinji
Alojzija Rop kuharica
Martina Tropenauer kuharica, pomočnica v kuhinji

Čiščenje

Danilo Dobaja čistilec
Tatjana Dvoršak čistilka
Marjan Erman čistilec, oskrbnik telovadnice (začasno ga nadomešča Silvo Vogrin)
Tončka Polanec čistilka (1/2)
Martina Tropenauer čistilka (delno)

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 28. 11. 2020, 3:03