kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih.

Šolsko leto 2019/2020

Arhiv:

Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2009/2010

Razredniki

Silva Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic), rumena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Judita Bračko profesorica razrednega pouka
razrednik 1. b, 15 učencev (9 dečkov, 6 deklic), roza učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 7.30 - 8.00
Regina Dobaja profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 15 učencev (9 dečkov, 6 deklic), dom sv. Jožefa
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Alenka Cvetko profesorica razrednega pouka
razrednik 2. b, 15 učencev (9 dečkov, 6 deklic), dom sv. Jožefa
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Simona Čuček profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 22 učencev (15 dečkov, 7 deklic), zelena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 7.30 - 8.00
Petra Caf profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 25 učencev (14 dečkov, 11 deklic), marelična učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 3. ura
Mojca Vogrin Pivljakovič profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 24 učencev (11 dečkov, 13 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 3. ura
Brane Lazič profesor likovne vzgoje
razrednik 6. a, 25 učencev (12 dečkov, 13 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura
Anita Grajfoner Petrič univerzitetna diplomirana muzikologinja in profesorica glasbe
razrednik 7. a, 17 učencev (9 dečkov, 8 deklic), učilnica GVZ in TJA
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Alojzija Rožman predmetna učiteljica matematike
razrednik 7. b, 17 učencev (5 dečkov, 12 deklic), učilnica MAT in FIZ
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 3. ura
Irena Fišer profesorica biologije in kemije
razrednik 8. a, 14 učencev (8 dečkov, 6 deklic), rdeča učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 5. ura
Zdenka Ekselenski profesorica zgodovine in geografije
razrednik 9. a, 16 učencev (9 dečkov, 7 deklic), učilnica ZGO in GEO
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 5. ura
Petra Šuman profesorica matematike
razrednik 9. b, 17 učencev (10 dečkov, 7 deklic), učilnica BIO in KEM
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 2. ura

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 236 (127 dečkov, 109 deklic)

Nerazredniki

Petra Cvikl Marušič profesorica športne vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
mag. Nataša Glodež profesorica angleškega jezika in dipl. pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 4. ura
Mateja Karneža profesorica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 2. ura
Alanka Knuplež profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 3. ura
Marta Ogrizek predmetna učiteljica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 6. ura
Irena Pernat predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Dani Sajtl univ. dipl. inž. el., računalničar
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 2. ura
Ksenija Trinko profesorica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 4. ura
Andreja Trstenjak profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 4. ura
Jerica Ulbl vzgojiteljica predšolskih otrok
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Jasmina Vojsk abs. specialne pedagogike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 5. ura
Irena Zgaga predmetna učiteljica nemškega in angleškega jezika
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 3. ura

Vrtec v Selcah

Julijana Bračič vzgojiteljica v skupini Vrabčki, vodja vrtca
Simona Erman pomočnica vzgojiteljice v skupini Vrabčki
Terezija Roškar kuharica v razdelilni kuhinji, čistilka in perica

Vrtec v Voličini

Jelka Lešnik pomočnica vzgojiteljice v skupini Sončki
Karmen Markuš vzgojiteljica v skupini Sončki
Mihaela Petrič pomočnica vzgojiteljice v skupini Zvezdice
Andreja Preložnik pomočnica vzgojiteljice v skupini Snežinke
Larisa Senekovič vzgojiteljica v skupini Snežinke
Klavdija Žabčič vzgojiteljica v skupini Zvezdice

Ravnatelj

Anton Goznik profesor tehnične vzgoje in fizike

Tajništvo - računovodstvo

Klavdija Babič računovodkinja
Silva Dokl tajnica

Tehnično osebje

Boris Ferenc hišnik, kurjač

Kuhinja

Tončka Polanec pomočnica kuharice (1/2)
Alojzija Rop kuharica

Čiščenje

Tatjana Dvoršak čistilka
Marjan Erman čistilec, oskrbnik telovadnice (začasno ga nadomešča Silvo Vogrin)
Darja Ornik čistilka
Tončka Polanec čistilka (1/2)

© 2004-2019 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 07. 12. 2019, 21:24