Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih.

Šolsko leto 2020/2021

Arhiv:

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2007/2008

Razredniki

Simona Čuček profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 24 učencev (17 dečkov, 7 deklic), rumena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Silva Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 24 učencev (13 dečkov, 11 deklic), oranžna učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 7.30 - 8.00
Regina Dobaja profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 24 učencev (10 dečkov, 14 deklic), zelena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Alanka Knuplež profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 24 učencev (11 dečkov, 13 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 1. ura
Mojca Vogrin Pivljakovič profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 17 učencev (9 dečkov, 8 deklic), marelična učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 1. ura
Irena Fišer profesorica biologije in kemije
razrednik 5. a/8, 12 učencev (7 dečkov, 5 deklic), rdeča učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 1. ura
Petra Caf profesorica razrednega pouka
razrednik 5. b, 17 učencev (6 dečkov, 11 deklic), roza učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 1. ura
Zdenka Ekselenski profesorica zgodovine in geografije
razrednik 7. a, 16 učencev (9 dečkov, 7 deklic), učilnica ZGO in GEO
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 1. ura
Ksenija Trinko profesorica slovenščine
razrednik 7. b, 17 učencev (10 dečkov, 7 deklic), učilnica TJA in GVZ
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura
Irena Pernat predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
razrednik 8. a, 21 učencev (6 dečkov, 15 deklic), učilnica THV in LVZ
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 1. ura
Alojzija Rožman predmetna učiteljica matematike
razrednik 9. a, 15 učencev (6 dečkov, 9 deklic), učilnica MAT in FIZ
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 1. ura
Mateja Karneža profesorica slovenščine
razrednik 9. b, 13 učencev (5 dečkov, 8 deklic), učilnica BIO in KEM
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 1. ura

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 224 (109 dečkov, 115 deklic)

Nerazredniki

Matej Banič profesor športne vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 6. ura
Aleš Bućan profesor angleškega jezika in zgodovine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 1. ura
Alenka Cvetko profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 4. ura
Božo Čobec glasbenik
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8.00 - 8.30
Tina Grkinič defektologinja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 2. ura
Mateja Jezovšek profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 4. ura
Mateja Kramberger profesorica slovenskega in nemškega jezika
Brane Lazič profesor likovne vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 2. ura
Marta Ogrizek predmetna učiteljica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 11.00 - 11.30
Dani Sajtl računalničar
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 2. ura
Petra Šuman profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 4. ura
Jerica Ulbl vzgojiteljica predšolskih otrok
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Irena Zgaga predmetna učiteljica nemškega in angleškega jezika
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 1. ura

Vrtec Selce

Julijana Bračič vzgojiteljica
Gabrijela Murko pomočnica vzgojiteljice
Terezija Roškar kuharica v razdelilni kuhinji, čistilka in perica

Vrtec Voličina

Jelka Lešnik pomočnica vzgojiteljice
Klavdija Žabčič vzgojiteljica

Ravnatelj

Anton Goznik profesor tehnične vzgoje in fizike

Tajništvo - računovodstvo

Klavdija Babič računovodkinja
Tadeja Knuplež tajnica

Tehnično osebje

Boris Ferenc hišnik, kurjač

Kuhinja

Tončka Polanec pomočnica kuharice (1/2)
Alojzija Rop kuharica

Čiščenje

Tatjana Dvoršak čistilka
Marjan Erman čistilec, oskrbnik telovadnice
Darja Ornik čistilka
Tončka Polanec čistilka (1/2)

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 28. 11. 2020, 2:38