Pomoč pri prijavi v MS Teams

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček | vreme

Zaposleni

Seznam vseh zaposlenih.

Šolsko leto 2020/2021

Arhiv:

Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2012/2013

Razredniki

Silva Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 15 učencev (5 dečkov, 10 deklic), rumena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Judita Bračko profesorica razrednega pouka
razrednik 1. b, 15 učencev (7 dečkov, 8 deklic), roza učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Regina Dobaja profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 24 učencev (13 dečkov, 11 deklic), mandarinina učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.30 - 8.00
Simona Čuček profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 16 učencev (11 dečkov, 5 deklic), breskvasta učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.30 - 8.00
Alenka Kukovec profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 16 učencev (9 dečkov, 7 deklic), zelena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 5. ura
Katja Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 4. b, 12 učencev (6 dečkov, 6 deklic), rdeča učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 3. ura
Petra Caf profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 17 učencev (10 dečkov, 7 deklic), marelična učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 4. ura
Mojca Vogrin Pivljakovič profesorica razrednega pouka
razrednik 5. b, 16 učencev (11 dečkov, 5 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 5. ura
Petra Cvikl Marušič profesorica športne vzgoje
razrednik 6. a, 21 učencev (13 dečkov, 8 deklic), učilnica GVZ in TJA
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Ksenija Trinko profesorica slovenščine
razrednik 7. a, 28 učencev (16 dečkov, 12 deklic), multimedijska učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 5. ura
Zdenka Ekselenski profesorica zgodovine in geografije
razrednik 8. a, 24 učencev (11 dečkov, 13 deklic), učilnica ZGO in GEO
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 3. ura
Brane Lazič profesor likovne vzgoje
razrednik 9. a, 26 učencev (14 dečkov, 12 deklic), učilnica THV, FIZ in LVZ
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 230 (126 dečkov, 104 deklic)

Nerazredniki

Vesna Božićev profesorica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 3. ura
Božo Čobec učitelj glasbene vzgoje
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 4. ura
Irena Fišer profesorica biologije in kemije
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
mag. Nataša Glodež profesorica angleškega jezika in dipl. pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 4. ura
Alanka Knuplež profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 12.25 - 13.15
Tonja Lorbek diplomirana specialna pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 5. ura
Marta Ogrizek predmetna učiteljica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 7. ura
Irena Pernat predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 12.45 - 13.35
Tina Rajšter univ. dipl. soc. ped., defektologinja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 9.40 - 10.25
Dani Sajtl univ. dipl. inž. el., računalničar
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 6. ura
Petra Šuman profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura
Andreja Trstenjak profesorica matematike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: letrtek, 3. ura
Jerica Ulbl vzgojiteljica predšolskih otrok
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 11.45 - 12.15
Irena Zgaga predmetna učiteljica nemškega in angleškega jezika
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 5. ura
Davorin Žižek profesor tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 3. ura

Vrtec v Selcah

Tadeja Bagari pomočnica vzgojiteljice v skupini Vrabčki
Julijana Bračič vzgojiteljica v skupini Vrabčki, vodja vrtca, vsak petek kot vodja vrtca v enoti Voličina
Anita Ruis kuharica v razdelilni kuhinji, čistilka in perica

Vrtec v Voličini

Sabina Domjan pomočnica vzgojiteljice v skupini Snežinke
Simona Erman pomočnica vzgojiteljice v skupini Sončki
mag. Nataša Glodež svetovalna delavka (tri ure tedensko)
Jelka Lešnik pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice
Karmen Markuš vzgojiteljica v skupini Snežinke
Mihaela Petrič pomočnica vzgojiteljice v skupini Zvezdice
Larisa Senekovič vzgojiteljica v skupini Lunice
Tanja Tašner vzgojiteljica v skupini Zvezdice
Klavdija Žabčič vzgojiteljica v skupini Sončki

Ravnatelj

mag. Anton Goznik profesor tehnične vzgoje in fizike

Tajništvo - računovodstvo

Klavdija Babič računovodkinja
Silva Dokl poslovna sekretarka

Tehnično osebje

Danilo Dobaja hišnik (delno)
Silvo Vogrin hišnik (delno), oskrbnik telovadnice (delno)

Kuhinja

Danilo Dobaja pomočnik v kuhinji (delno)
Tončka Polanec pomočnica v kuhinji
Alojzija Rop kuharica
Martina Tropenauer kuharica, pomočnica v kuhinji

Čiščenje

Danilo Dobaja čistilec (delno)
Tatjana Dvoršak čistilka
Darja Ornik čistilka
Anita Ruis čistilka (delno)
Martina Tropenauer čistilka (delno)
Silvo Vogrin čistilec (delno)
Mateja Zapečnik čistilka (1/2)

© 2004-2020 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | sobota, 28. 11. 2020, 2:35