Oblak 365Arnes Učilnice

kontakt | šola | vrtec | novice | koledar | zaposleni | projekti | prehrana | naši uspehi | knjižnica | šport | povezave | IP | galerija | video | šolarček

Zaposleni

Šolsko leto 2023/2024

Arhiv:

Šolsko leto 2022/2023
Šolsko leto 2021/2022
Šolsko leto 2020/2021
Šolsko leto 2019/2020
Šolsko leto 2018/2019
Šolsko leto 2017/2018
Šolsko leto 2016/2017
Šolsko leto 2015/2016
Šolsko leto 2014/2015
Šolsko leto 2013/2014
Šolsko leto 2012/2013
Šolsko leto 2011/2012
Šolsko leto 2010/2011
Šolsko leto 2009/2010
Šolsko leto 2008/2009
Šolsko leto 2007/2008
Šolsko leto 2020/2021

Razredniki

Regina Dobaja profesorica razrednega pouka
razrednik 1. a, 19 učencev (4 dečki, 15 deklic), mandarinina učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8.50 - 9.35
Simona Čuček profesorica razrednega pouka
razrednik 2. a, 23 učencev (10 dečkov, 13 deklic), breskvasta učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 8.50 - 9.35
Silva Potočnik profesorica razrednega pouka
razrednik 3. a, 27 učencev (14 dečkov, 13 deklic), rumena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 8.50 - 9.35
Mojca Vogrin Pivljakovič profesorica razrednega pouka
razrednik 4. a, 24 učencev (12 dečkov, 12 deklic), marelična učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 12.30 - 13.15
Petra Munda profesorica razrednega pouka
razrednik 5. a, 25 učencev (16 dečkov, 9 deklic), modra učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 11.15 - 12.00
Biserka Gavez profesorica fizike in geografije
razrednik 6. a, 15 učencev (8 dečkov, 7 deklic), roza učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 7.40 - 8.25
Ksenija Trinko profesorica slovenščine
razrednik 6. b, 14 učencev (7 dečkov, 7 deklic), učilnica slikarja Jožeta Krambergerja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 9.20 - 10.05
Aleksander Šijanec profesor glasbene vzgoje
razrednik 7. a, 15 učencev (6 dečkov, 9 deklic), Učilnica TJA-GUM
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 9.20 - 10.05
Nina Sirk profesorica za BIO, KEM in NAR
razrednik 7. b, 16 učencev (8 dečkov, 8 deklic), učilnica BIO in KEM
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 11.15 - 12.00
Brane Lazič profesor likovne vzgoje
razrednik 8. a, 23 učencev (17 dečkov, 6 deklic), učilnica ZGO in GEO
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 13.15 - 14.00
Petra Cvikl Marušič profesorica športne vzgoje
razrednik 9. a, 15 učencev (7 dečkov, 8 deklic), zelena učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8.30 - 9.15
Petra Šuman profesorica matematike
razrednik 9. b, 13 učencev (6 dečkov, 7 deklic), bela učilnica
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 9.20 - 10.05

Skupno število učencev v tem šolskem letu: 229 (115 dečkov, 114 deklic)

Nerazredniki

Judita Bračko profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 11.15 - 12.00
Anita Cizerl profesorica matematike in pedagogike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 10.25 - 11.10
Nina Čuček diplomirana specialna pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8.30 - 9.15
Nataša Herga Kosi profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 9.55 - 10.40
Janja Horvat profesorica tehnike in tehnologije
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 9.20 - 10.05
Mateja Karneža profesorica slovenščine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 10.25 - 11.10
Dejan Kramberger profesor zgodovine
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 7.40 - 8.25
Alenka Kukovec profesorica razrednega pouka
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: petek, 11.15 - 12.00
Tonja Lorbek diplomirana specialna pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 9.20 - 10.05
Katja Majhenič profesorica angleškega jezika in pedagogike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 10.25 - 11.10
Irena Pernat predmetna učiteljica tehnične vzgoje in fizike
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: sreda, 12.30 - 13.15
Dani Sajtl univ. dipl. inž. el., računalničar
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: torek, 8.30 - 9.15
Nadija Škrlec diplomirana pedagoginja
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: četrtek, 11.15 - 12.00
Irena Zgaga predmetna učiteljica nemškega in angleškega jezika
tedenska govorilna ura v dopoldanskem času: ponedeljek, 11.15 - 12.00

Vrtec v Selcah

Simona Erman pomočnica vzgojiteljice v skupini Mavrice
Jelka Lešnik vzgojiteljica v skupini Mavrice

Vrtec v Voličini

Ana Družovič pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice (delno), Mavrice (delno) in Snežinke (delno)
Tanja Krajnc vzgojiteljica v skupini Snežinke
Vesna Lončarič pomočnica vzgojiteljice v skupini Sončki
Karmen Markuš vzgojiteljica v skupini Zvezdice
Mihaela Petrič pomočnica vzgojiteljice v skupini Zvezdice
Estera Pivec pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice
Ina Pivljakovič pomočnica vzgojiteljice v skupini Lunice
Sabina Plohl pomočnica vzgojiteljice v skupini Snežinke
Larisa Senekovič vzgojiteljica v skupini Sončki
Klavdija Žabčič vzgojiteljica v skupini Lunice, vodja vrtca

Ravnatelj

mag. Anton Goznik profesor tehnične vzgoje in fizike

Tajništvo - računovodstvo

Klavdija Babič računovodkinja
Vesna Denjo tajnik VIZ VI
Silva Dokl tajnik VIZ VI

Tehnično osebje

Janez Brunčič hišnik (delno)
Andrej Fekonja hišnik (delno)

Kuhinja

Janez Brunčič kuharski pomočnik (delno)
Simon Horvat kuhar, pomočnik kuharja
Sabina Plohl kuharica
Tončka Polanec pomočnica kuharice
Anita Ruis delavka v razdelilni kuhinji vrtca v Selcah

Čiščenje

Janez Brunčič čistilec (delno)
Andrej Fekonja čistilec in oskrbnik telovadnice
Simon Horvat čistilec (delno)
Darja Ornik čistilka
Katica Ploj čistilka
Tončka Polanec čistilka (delno)
Valerija Rola čistilka
Anita Ruis čistilka in perica vrtca v Selcah in vrtca v Voličini (Lunice)

© 2004-2024 OŠ Voličina. Vse pravice pridržane. | 24. 7. 2024, 23:18 |