Pomoč pri prijavi v MS Teams

Teden pisanja z roko

V šolskem letu 2020/21 bodo petošolci OŠ Voličina pri pouku nadaljevali s smernicami projekta Semena sprememb. Gre za projekt, katerega nosilec je Mestna zveza prijateljev mladine Ljubljana. Projekt in aktivnosti znotraj projekta temeljijo na Ciljih trajnostnega razvoja in razvijajo 5 ključnih vrednot: učenje za in skozi življenje; inovativna družba; zaupanje; kakovostno življenje in identiteta. Preko projekta v šoli gradimo na razvoju osebnih kompetenc otrok za aktivno državljanstvo; razvoju odgovornosti do sebe, drugih in družbe, v kateri živimo; razvoju samoiniciativnosti in razvoju proaktivnosti.

S konkretnimi aktivnostmi v 5. razredu in tudi na nivoju šole bomo podprli vsaj eno od vrednot vizije, ki se prepletajo tudi z vrednotami Vzgojnega načrta OŠ Voličina. Naučili se bomo novih veščin in se trudili izboljšati kakovost sobivanja.

Vodja projekta: Petra Munda